Zabýváme se vývojem, výrobou, prodejem a servisem digitálních vojenských interkomů, leteckých přístrojů a přístrojů pro dopravní prostředky.

Vývoj systémů a zařízení

Naše společnost byla založena v roce 1994 jako dceřiná společnost MESIT holding, a.s., a navazuje tak na více než šedesátiletou tradici vývoje a výroby letecké, přístrojové a komunikační techniky.

Převzali jsme hlavní výrobní program a technologické vybavení původní firmy MESIT a.s. Technická a výrobní základna je vybudována pro zabezpečení požadavků náročné letecké výroby a tvoří technologický celek, který zaručuje schopnost produkovat širokou škálu výrobků a služeb pro nejrůznější průmyslové obory.

Kvalita našich dodávek se opírá o vlastní vývoj, který realizuje tým zkušených odborníků. Vývojové pracoviště využívá špičková zařízení a technologie.

více

Certifikáty

Kvalitu našich služeb a výrobků potvrzují proběhlé certifikace. Osvědčují, že jsme schopni vyvíjet a vyrábět kvalitní výrobky pro nejnáročnější podmínky a  vysokou kvalitu udržet ve všech etapách výrobního procesu.

Jsme certfikovaným dodavatelem pro odvětví, v nichž bezpečnost a spolehlivost hrají klíčovou roli.

více

Výstavy a veletrhy

DSA
Kuala Lumpur (Malajsie)
18. - 21. 4. 2016

IDEB
Bratislava (SR)
10. - 12. 5. 2016

EUROSATORY
Paříž (Francouzská republika)
13. 6. -17. 6. 2016

Czech Raildays
Ostrava (ČR)
14. - 16. 6. 2016

Indodefence
Jakarta (Indonésie)
2. - 5. 11. 2016

více